XX Dni Wielopla Skrzyńskiego

Dodane przez: w dniu 15 lipca 2019

Dni Wielopola Skrzyńskiego upłynęły na wesoło. Zawody sportowe, zabawy z animatorami, koncerty i w końcu występy naszych wspaniałych zespołów tanecznych, które zaprezentowały się przepięknie. Wystąpiły: Zespół Tańca Nowoczesnego (CLAP TRAP MINI, CLAP TRAP KIDS, CLAP TRAP JUNIOR, CLAP TRAP CREW), Mażoretki (KADETKI, JUNIORKI, SENIORKI), Zespół Regionalny (Mali Wielopolanie i Wielopolanie). 

Dni Wielopola dostarczyły nam również wielu emocji sportowych. Podziwialiśmy grę w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie. Rywalizacja była zacięta. I miejsce wywalczyli Oldboje LKS Pogórze Wielopole Skrzyńskie, II miejsce zajęła reprezentacja Firmy FANUM a III miejsce Firma Kabanospol. Puchar za udział w turnieju otrzymała też drużyna OSP Wielopole Skrzyńskie. Odbyły się również Gminne Zawody Sportowo -Pożarnicze. Wzięło w nich udzial 5 jednostek: z Wielopola Skrzyńskiego, Brzezin, Broniszowa, Nawsia i Wielopola Sośnice. Zawody były bardzo widowiskowe. I miejsce zajęła jednostka OSP Brzeziny, II miejsce – OSP Wielopole Skrzyńskie, III miejsce OSP Nawsie.

Nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych naszych Milusińskich, o które zadbała PRZEBIERANKA. Animatorzy wymyślili szereg radosnych zabaw i konkursów. Nadszedł też czas na tańce. Parkiet szybko się zapełnił gdy na scenie zagrał zespół METRUM. Jak na prawdziwą imprezę przystało na końcu wystąpiła gwiazda wieczoru – NASTJA.

Skip to content