Teatr Po Sumie – 22.09.2018 r.

Dodane przez: w dniu 26 września 2018

23 września 2018r. na Sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim wystąpili: Stowarzyszenie Sztuk PukSztuka z Rzeszowa. Przedstawili Sztukę Teatralną pt. „Hava nagila Raysha” w reżyserii Moniki Adamiec. Na widowni zasiedli dzieci, młodzież i dorośli z Gminy Wielopole Skrzyńskie i całego województwa podkarpackiego. Spektakl wszystkim się podobał, świadczyła o tym owacja na stojąco na zakończenie. Cieszymy się, że frekwencja była tak wielka. Dziękujemy wszystkim widzom za przybycie i zapraszamy na najbliższy spektakl, który odbędzie się 14 października 2018 r.

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim  realizuje Spotkania Teatralne, które prowadzone są w ramach zadania realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury
i Dziedzictwa Narodowego z programu KULTURA DOSTĘPNA 2018 pn.: Warsztaty Teatralnei Spotkania Teatralne „Teatr Po Sumie”. Spotkania umożliwiają bezpłatny dostęp do sztuki dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Gminy Wielopole Skrzyńskie i Województwa Podkarpackiego. Od 16.05.2018 r. prowadzone są warsztaty z „Teatrem Kantor Wymiany Myśli” w ramach w/w projektu, które zakończą się spektaklem. Uczestnicy Teatru będą wyjeżdżać do teatrów w Rzeszowie i Krakowie.

Zobacz galerię