Żołnierze Wyklęci

Dodane przez: w dniu 24 lutego 2021

VII PLEBISCYT NA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego 2020 r.

Dodane przez: w dniu 3 lutego 2021

Zachęcamy Wszystkich Państwa do głosowania na Kandydatów reprezentujących gminę Wielopole Skrzyńskie.

Jak głosować w Plebiscycie.
Wchodzimy na link: https://rrs24.net/sportwiec-roku-2020/

Następnie wypełniamy pola: imię, adres e-mail. Jeżeli podamy numer telefonu to mamy szansę wygrać 500 złotych po zakończeniu głosowania
w Plebiscycie. W następnej kolejności klikamy rozpocznij głosowanie i po kolei wybieramy naszych kandydatów z gminy Wielopole Skrzyńskie przez zaznaczenie przycisku Oddaj Głos:

I.SPORTOWIEC ROKU
Daniel Szkotnicki

II. TALENT ROKU
Anna Trałka

III. TRENER ROKU
Tomasz Kozioł

IV. DZIAŁACZ SPORTOWY ROKU
Waldemar Galas

V. DRUŻYNA ROKU
LKS Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Po wyborze kandydatów z Wielopola Skrzyńskiego, klikamy przycisk Wyślij Głos.
WAŻNE! Po zakończonym głosowaniu należy otworzyć swoją skrzynkę
e-mail i potwierdzić oddany głos.
Każdy oddany głos bierze udział w losowaniu nagrody pieniężnej
w wysokości 500 złotych.
Głosując regularnie zwiększasz swoją szanse na wygraną.
http://spropczyce.pl/page/show/3177,bawmy-sie-razem-

VI Orszak Trzech Króli

Dodane przez: w dniu 30 grudnia 2020

Boże Narodzenie 2020

Dodane przez: w dniu 23 grudnia 2020

Ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego „Moje Spotkanie z Tadeuszem Kantorem”

Dodane przez: w dniu 13 grudnia 2020

W dniu  9 grudnia 2020 r.  odbyły się obrady Jury Konkursu Plastycznego pt. „Moje Spotkanie z Tadeuszem Kantorem”.

Do konkursu zgłoszono 53 prace plastyczne.

Jury w składzie: Staniław Paryś  (przewodniczący), Wiesława Śledziona i Irena Walat dokonało oceny prac i postanowiło przyznać następujące miejsca:

KATEGORIA I

I miejsce ex aequo – Nadia Chmiel i Krystian Michalski

II miejsce ex aequo – Kornelia Gąsior i Gabriela Wójcik

III miejsce – Zuzanna Cabaj

Wyróżnienia w KATEGORII I otrzymali:

Dawid Ziajor, Martyna Kurowska, Daniel Czaja, Małgorzata Poręba

KATEGORIA II

I miejsce ex aequo – Aleksandra Kubik i Milena Wójcik

II miejsce Jakub Longosz

III Zuzanna Krok

Wyróżnienia w KATEGORII II

Katarzyna Krasoń, Roksana Armata, Julia Mirowska

KATEGORIA III

I miejsce – Ewa Gąsior

II miejsce Ewa Michalska

III miejsce Mariola Świętoń

Wielopolskie Kolędowanie on-line

Dodane przez: w dniu 7 grudnia 2020

Konkurs

Dodane przez: w dniu 4 grudnia 2020

Skip to content